Produkujemy serial Zameldowani

Produkujemy serial Zameldowani
2019-05-08


Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu komediowego pt. Zameldowani. Ta produkcja niebawem trafi na antenę ATM Rozrywka. Serial opowiada o 5 przypadkowych osobach (w wieku 20-30 lat), które wspólnie zamieszkują.

Mieszkanie każdemu z osobna zapisała w spadku ich była niania, która umarła bezdzietnie. Kiedy wszyscy sprowadzają się do mieszkania ze swoimi rzeczami, każdy myśli, że odziedziczył je sam. Nikt z nowych lokatorów nie chce stracić super mieszkania i nikt nie zamierza się wyprowadzić. Zamieszkują zatem wszyscy razem. „Zameldowanych” nęka uciążliwy cieć, a w mieszkaniu trwają tarcia, animozje i rodzą się przyjaźnie między głównymi bohaterami. W głównej obsadzie zagadując się Zofia Schwinke, Beata Lech-Kubańska, Tomasz Kutera, Maciej Gisman i Robert Buczyński, a oprócz tego w serialu zobaczymy m.in. Mariana Dziędziela, Wojciecha Dąbrowskiego, Wojciecha Ziemiańskiego i Joanne Orleańską. Reżyserem serialu jest Piotr Matwiejczyk, natomiast producentem Tomasz Nykiel i firma KTO Movie. Obecnie trwają zdjęcia do pierwszych 13 odcinków serialu.

- Będzie to niezwykle zabawna produkcja. Przepełniona gagami i absurdalnymi sytuacjami, które jednak w konsekwencji tworzą zawiłe i bardzo ciekawe relacje między głównymi bohaterami. Aktorów młodego pokolenia wpierają starsi koledzy po fachu, dzięki czemu serial będzie kierowany do szerokiego grona odbiorców. Obecnie jesteśmy w trakcie zdjęć do pierwszych 13 odcinków serialu, jednak w planie jest kontynuacja serii – podkreśla Tomasz Nykiel, producent wykonawczy serialu.


Zdjęcia


Z kim współpracujemy?